Partneriųsitikimas ir sklaidos konferencija

2011 m. nuo rugsėjo 28 iki spalio 2 dienos vyks projekto "MIG-KOMM-EU: Tarpkultūrinė verslo komunikacija Europai" partnerių susitikimas ir sklaidos konferencija Bukarešto universitete (Rumunija).

Informacinis biuletenis Nr. 4

Darbas projekte MIG-KOMM tarkpultūrinė verslo komunikacija Europai pasiekė naują etapą. Visų projekto partnerių internetinėse svetainėse galite rasti ir atlikti naujų, nuolat atnaujinamų, praktiškų verslo komunikacijos užduočių vokiečių, estų, latvių, lietuvių, rumunų, slovakų, slovenų, čekų ir vengrų kalbomis: ypač daug užduočių vadybos, rinkodaros, paslaugų ir tarpkultūrinės komunikacijos moduliuose, taip pat čia galite rasti ir įsivertinimo testus, klausimynus, vaizdo ir garso medžiagą, klausymo knygas, verslo kalbos žodynėlį (glosarijų), svarbias nuorodas, blogus, wiki ir aktualius pranešimus apie verslo komunikaciją bei naudingą informaciją apie projekte dalyvaujančių partnerių šalis. Didesnioji užduočių dalis jau išbandyta ir pagerinta. Prašome Jūsų dalyvauti bandant šias užduotis. Jūsų nuomonė mums labai svarbi (Jūs galite tiesiogiai mums parašyti arba atsakyti į elektroninės anketos klausimus). Būtume Jums dėkingi, jeigu Jūsų internetinėje svetainėje įdėtumėte nuorodą į MIG-KOMM svetainę.

Pagarbiai,

MIG-KOMM darbo grupė

Kviečiame į projektų pristatymą

2011 m. gegužės 13 d. 13 val. vyks UKI Vokiečių kalbos katedros kartu su Lituanistinių studijų katedra vykdomo tarptautinio „MIG-KOMM-EU – Daugiakalbė tarpkultūrinė verslo komunikacija Europai“ projekto pristatymas. Renginyje bus taip pat pristatyti ir kiti Lituanistinių studijų bei Vertimų studijų katedrų vykdomi tarptautiniai projektai.

Renginys vyks: Vilniaus universiteto (Universiteto g. 3) Filologijos fakulteto Balkevičiaus auditorijoje (84)

Partnerių susitikimas

2011 m. balandžio 6-10 d. įvyks projekto MIG-KOMM-EU: Tarpkultūrinė verslo komunikacija Europai partnerių susitikimas Pečo universitete (Vengrija).

Projekto pristatymas

Vilniaus universiteto Užsienio kalbų instituto Vokiečių kalbos katedra ir Filologijos fakulteto Lituanistinių studijų katedra kviečia į tarptautinio ES projekto MIG-KOMM-EU – Daugiakalbė tarpkultūrinė verslo komunikacija Europai pristatymą. Renginys vyks 2010 m. spalio 8 d. nuo 11.30 iki 13.00 val. UK Didžiojoje auditorijoje (Užsienio kalbų institute, Universiteto g. 5). Projektas pristatomas lietuvių kalba.

Rengėjai

Projekto kontaktiniai asmenys:

VU UKI Vokiečių kalbos katedra:

Dalia Bukauskaitė (Dalia.Bukaukaite@uki.vu.lt)

VU Lituanistinių studijų katedra:

Joana Pribušauskaitė (Joana.Pribusauskaite@flf.vu.lt)

Partnerių susitikimas

Š. m. spalio 7–9 d. Vilniaus universitete vyks projekto MIG-KOMM-EU: Tarpkultūrinė verslo komunikacija Europai partnerių susitikimas.

Informacinis biuletenis Nr. 3

Darbas projekte MIG-KOMM Daugiakalbė tarpkultūrinė verslo komunikacija Europai sparčiai juda į priekį, kuo galite įsitikinti pasižiūrėję projekto internetinę svetainę (http://www.mig-komm.eu ). Ten rasite informaciją ne vien tik apie verslo kalbos komunikaciją, bet ir galėsite patys atlikti pratimus ir/arba testus tokiomis temomis kaip vadyba, rinkodara, paslaugos/pardavimas ir tarpkultūrinė komunikacija bei išsakyti savo nuomonę apie šį projektą prijungties (online) apklausoje, kuri mums padės pagerinti pasiūlą. Statistikos duomenys rodo, kad šis projektas sulaukė didžiulio dėmesio visame pasaulyje, o internetinė svetainė yra intensyviai lankoma. Svarbiausia projekto naujiena – ta, kad šalia jau minėtos internetinės svetainės vokiečių kalba pradėtos kurti internetinės svetainės kitomis projekto dalyvių kalbomis: estų, latvių, lietuvių, rumunų, slovakų, slovėnų, čekų bei vengrų. Prieigą prie šių svetainių galite surasti per http://www.mig-komm.eu/node/4 .

Informacinis biuletenis Nr. 2

Gerb. ponios ir ponai,

mūsų darbas MIG-KOMM-EU projekte „Daugiakalbė tarpkultūrinė verslo komunikacija Europai“ gerokai pasistūmėjo į priekį.

Plačiau

Informacinis biuletenis Nr.1

Gerb. ponios ir ponai,

norime informuoti Jus apie projektą, kuris galėtų Jus sudominti ir kurio rezultatai galėtų būti Jums naudingi. Jeigu Jūs susidomėjote šiuo projektu, labai prašome susisiekti su mumis. Jeigu Jūs nenorėtumėte gauti šio informacinio biuletenio, tuomet taip pat prašome mums apie tai pranešti. Plačiau